Skład izotopowy mineralnych i leczniczych wód butelkowanych Polski: analiza porównawcza w świetle parametrów jakościowych i przyrodniczych

Adam Porowski, Anastasiia Romanova, Beata Gebus-Czupyt, Magdalena Radzikowska (Acta Balneol, TOM LX, Nr 4(154);2018:264–271)
Czasopismo: "Acta Balneologica" strona 264-271
Acta Balneologica BALNEOKLIMATOLOGIA I MEDYCYNA FIZYKALNA CHOROBY WEWNĘTRZNE GASTROENTEROLOGIA MEDYCYNA RODZINNA NEFROLOGIA wody mineralne wody lecznicze skład izotopy jakość Polska

Na tle naturalnych wód mineralnych i wód źródlanych pod względem właściwości fizykochemicznych odznaczają się wody lecznicze.

Skład izotopowy mineralnych i leczniczych wód butelkowanych Polski: analiza porównawcza w świetle parametrów jakościowych i przyrodniczych

Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułuMam już konto, chcę przejść dalej.

chcę się zalogować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

chcę założyć nowe konto

Przeczytaj także

więcej chevron_right

Inne z tego czasopisma

Inne z tej dziedziny

Lekarz na kontrakcie pozywa szpital

Lekarz na kontrakcie pozywa szpital

Pierwszy pozew w sprawie wynagrodzenia w czasie pandemii dla lekarza na kontrakcie – przeciwko toruńskiemu szpitalowi – trafił właśnie do sądu – donosi „Rzeczpospolita”.

Życie Polaków skróciła nie tylko pandemia

W 2020 r., w związku z epidemią Covid-19, nastąpił gwałtowny spadek oczekiwanej długości trwania życia we wszystkich województwach, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.

Zdrowotne korzyści z lockdownu

Zarządzenie dotyczące pozostania w domu z powodu pandemii Covid-19 miało pewien pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie mieszkańców El Paso w Teksasie.

Kolejny rekord zgonów

Do połowy lipca tego roku zmarło ponad 60 tys. osób więcej niż w porównywalnym okresie rok wcześniej – wynika z danych USC, które podaje „Dziennik Gazeta Prawna”.