Podziel się z innymi:
2008-04-10

Internetowy spam ma 15 lat

Źródło/Autor: "Metro"

7 kwietnia 1993 roku na zawsze wpisał się w historię internetu. To właśnie wtedy narodził się spam. Mija właśnie 15 lat od momentu, gdy po raz pierwszy nazwano obecną plagę sieci.

Internetowy spam ma 15 lat
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się

Przeczytaj także:
GIF: Pyralgina MAX powinna być stosowana wyłącznie pod nadzorem
07.08.2025
Pyralgina MAX zawiera wysoką dawkę metamizolu i powinna być stosowana wyłącznie pod nadzorem profesjonalisty ochrony zdrowia - poinformował w środę Główny Inspektor Farmaceutyczny Łukasz Pietrzak.
Prezes NFZ: wszystkie szpitale powiatowe podpisały aneksy
07.08.2025
Wszystkie szpitale powiatowe podpisały aneksy do umów - powiedział PAP prezes NFZ Filip Nowak. Dodał, że gdy Ogólnopolski Związek Pracodawców Szpitali Powiatowych apelował o niepodpisywanie aneksów, a potem o dołączanie oświadczeń, kilka osób z zarządu związku już przysłało NFZ podpisane aneksy bez oświadczeń.
Sejm uchwalił we wtorek rządową ustawę o reformie szpitali
06.08.2025
Sejm uchwalił we wtorek rządową ustawę o reformie szpitali. Przepisy, za którymi zagłosowała prawie cała koalicja rządząca, zakładają elastyczne przekształcanie oddziałów i łączenie placówek przez samorządy.
06.08.2025