Podziel się z innymi:
2012-09-20
Od czwartku Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
Źródło/Autor:
PAP
Problemy chorych ze schorzeniami układu krążenia będą tematem przewodnim rozpoczynającego się w czwartek w Poznaniu XVI Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W spotkaniu weźmie udział ponad 4,5 tys. osób.
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp
do:
- niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
- pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
- aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.
Przeczytaj także:
Zakończyła się inwestycja w Szpitalu Murcki w Katowicach, w ramach której placówka została wyposażona w nowoczesny aparat rentgenowski. Zakupowi sprzętu towarzyszył remont pracowni RTG, dostosowujący ją do nowych standardów technicznych i organizacyjnych.
Do placówek medycznych w województwie pomorskim trafi dodatkowo ponad 323 mln zł. Środki pochodzą z Funduszu Medycznego oraz Ministerstwa Zdrowia – poinformowała rzeczniczka pomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.
Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Raciborzu znieważał ratowników medycznych i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich - poinformowała w poniedziałek Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.