Podziel się z innymi:
2013-10-03

Dzieci młodych matek umierają częściej

Źródło/Autor: PAP

Dzieci urodzone przez kobiety poniżej 30. roku życia umierają częściej niż dzieci starszych matek. Największe różnice dotyczyły dzieci mających więcej niż miesiąc, ale mniej niż rok.

Dzieci młodych matek umierają częściej
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się

Przeczytaj także:
Racibórz/ Policja zatrzymała agresywnego pacjenta na SOR-ze
23.12.2025
Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Raciborzu znieważał ratowników medycznych i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich - poinformowała w poniedziałek Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.
23.12.2025
Wielkopolskie/ Kierownik oddziału psychiatrii w Kościanie zatrzymany za łapówki
23.12.2025
Kierownik oddziału psychiatrii w Kościanie oraz sześć innych osób zostało zatrzymanych za przestępstwa korupcyjne – poinformował w poniedziałek rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak. Lekarzowi grozi do 8 lat więzienia.
Dolnośląskie/ Samorząd województwa połączy dwa szpitale
22.12.2025
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy zostanie połączony z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym w Złotoryi. Decyzja wpisuje się w reformę ochrony zdrowia - stwierdził dyrektor legnickiej placówki Maciej Leszkowicz. Połączenie ma się odbyć bez zamykania oddziałów i przerw w leczeniu.