Podziel się z innymi:
2016-05-30

Koncerny farmaceutyczne wspierają aplikacje mobilne

Źródło/Autor: IMS Institute

IMS Institute szacuje, że co druga spośród kilkudziesięciu tysięcy aplikacji na świecie, związanych z prowadzeniem zdrowego stylu życia, ale także terapii choroby przewlekłej, wspierana jest przez firmy farmaceutyczne.

Koncerny farmaceutyczne wspierają aplikacje mobilne
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się

Przeczytaj także:
Gwałtowny wzrost liczby młodych korzystających z opieki zdrowia psychicznego
12.12.2025
Ilość problemów ze zdrowiem psychicznym wśród młodych ludzi rośnie na całym świecie – zwracają uwagę naukowcy z University of Edinburgh. W Wielkiej Brytanii jedna na pięć młodych osób korzysta z pomocy specjalistów od zdrowia psychicznego. To oznacza aż czterokrotny wzrost w ciągu dwóch dekad.
Dyrektor Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego: w Polsce nie ma deficytu lekarzy
12.12.2025
Nie ma w Polsce deficytu lekarzy – powiedział PAP dyrektor-rektor Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego prof. Krzysztof J. Filipiak. Dodał, że brakuje pielęgniarek i opiekunów medycznych, a część epidemiologów mówi, że wkrótce brakować będzie rehabilitantów i fizjoterapeutów.
MZ: standardy kształcenia medyków mają uwzględnić medycynę pola walki
11.12.2025
2
Standardy kształcenia medyków mają uwzględnić medycynę pola walki - w środę weszło w życie zarządzenie minister zdrowia powołujące zespół, który przygotuje propozycje zmian w tej sprawie.